• Vianočný pozdrav našim hrdinom na Cypre

• Milí vojaci, vieme, že  tieto sviatky pokoja, lásky a pohody nemôžete tráviť v kruhu svojej najbližšej rodiny. Veríme, že  Vás troškou  lásky na Cypre zahrejú aj naše milé pozdravy.Vložili  sme do nich všetku  lásku, ktorou by sme Vás chceli potešiť a pripomenúť Vám tak milé spomienky na našu domovinu.Prajeme Vám krásne a požehnané  vianočné  sviatky a šťastný  nový  rok.

Kolektív a žiaci  ZŠ Strážske

V prílohe Vám  zasielame krátke video.

• Šalianský Maťko 2023

• Výsledky 1. kategória (2. a 3. ročník)

1.miesto - Kamila Sabadošová, 2.b

2.miesto -  Vladimíra Zamborová, 3.a

3.miesto - Lea Moravská, 3.c

• Šaliansky Maťko 2023

• Druhá a tretia kategória

1.miesto: Hanka Karkošiakova, 4. A, 2. miesto: N. Macková, 4.B a 3.miesto: N.Basara, 4.C

1.miesto: Šimon Karkošiak, 7.A, 2.miesto: N. Turbáková, 6.A a A.Majerčáková, 6.B.

• Vážení rodičia, priatelia a všetci, čo ste za nás hlasovali !

Skončilo sa hlasovanie SPP, preto Vám chceme úprimne poďakovať za Váš čas, hlas a hlavne za vytrvalosť. Všetci sme teraz naozaj zistili, že spoločne dokážeme viac aj napriek výsledku v tejto súťaži.

Ďakujem Vám, že ste boli úžasnými spolupracovníkmi, partnermi, motivátormi, spoluhráčmi, kamarátmi... V mene školy Vám ďakujeme a veríme, že nás to neodradí a budeme naďalej bojovať za naše deti a školu v ďalších súťažiach a projektoch. Ešte raz veľká vďaka !

S pozdravom

Vedenie školy a kolektív